a
  • Polis Mevzuat
  • Haberler
  • Genel atama sonuçları açıklandı. 2024 yılı emniyet polis genel atama sonuçları açıklandı.

Genel atama sonuçları açıklandı. 2024 yılı emniyet polis genel atama sonuçları açıklandı.

Emniyet genel atama sonuçları açıklandı. Polis memurları genel atama sonuçlarına pbs üzerinden kontrol edip yeni yerlerini öğrenebilir.

Genel atama sonuçları açıklandı. 2024 yılı emniyet polis genel atama sonuçları açıklandı.

On Binlerce polis memurunun beklediği 2024 yılı genel atama sonuçları açıklandı. Emniyet Genel Müdürlüğü x(twitter) sosyal medya hesabından polislerin genel atama sonuçlarının açıklandığını duyurdu.

ALİ YERLİKAYA VE EGM’NİN GENEL ATAMA SONUÇLARI HAKKINDAKİ AÇIKLAMASI
“Jandarma Genel Komutanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü ve Sahil Güvenlik Komutanlığı 2024 yılı Genel Atamaları gerçekleşti.

Jandarma Genel Komutanlığı mensubu 1.662 Subay, 7 bin 301 Astsubay, 2 bin 63 Uzman Jandarma ve 21 bin 706 Uzman Erbaş olmak üzere toplam 32 bin 732 personelin;

Emniyet Genel Müdürlüğü’nde 1.769 Amir ve 20 bin 791 Polis Memuru rütbesindeki personelin ve

Sahil Güvenlik Komutanlığı mensubu 210 subay, 592 astsubay ve 786 Uzman Erbaşın atamaları yapıldı. Ataması yapılan personellerimize yeni görev yerlerinde üstün başarılar diliyorum

Rabbim sizleri korusun, gözetsin. Kutsal vatan toprağımızın, Mavi Vatan’ın huzur ve güvenliğinin teminatı olan kahraman Polisimiz, kahraman Jandarmamız, kahraman Sahil Güvenlik Komutanlığı mensuplarımız, dün olduğu gibi bugün de sonsuza kadar Aziz Milletimizin hizmetinde ve emrinde olmaya devam edecektir.”

YENİ GÖREV YERLERİ PBS’DEN ÖĞRENİLEBİLİR
Polis memurları, genel atamada atandıkları yeni görev yerlerini Personel Bilgi Sistemi (PBS) üzerinden giriş yaparak öğrenebilirler.

Ataması yapılan bütün polis memurlarına yeni görev yerlerinde başarılar dileriz…

Not: Disiplin cezası, Düşük Performans puanı, Sözleşme fesih, Atamada sorunu, Branştan çıkarılma, Pomem – Pmyo’dan ilişik kesilmesi vb. konularda detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Paem sınav sonuçlarına itiraz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.