a

Eğitim sonu sınavına itiraz. Pomem eğitim sonu sınavı emsal karar.

Eğitim sonu sınavında elenen pomem öğrencilerinin eğitim sonu sınavına itiraz hakkı ve Eğitim sonu sınavı konusunda kazanılan emsal kararlar.

Eğitim sonu sınavına itiraz. Pomem eğitim sonu sınavı emsal karar.

Polis Akademisi tarafından 4 Aralık 2023 tarihinde 29. dönem pomem eğitim sonu sınavı sonuçlarının açıklandığı duyurulmuştu. Bu kapsamda bazı pomem öğrencileri maalesef eğitim sonu sınavından başarısız sayılarak elendiler.

EĞİTİM SONU SINAVINA İTİRAZ HAKKI VE EĞİTİM SONU SINAVI EMSAL KARARLARI
Eğitim sonu sınavından başarısız sayılarak elenen pomem öğrencilerinin Anayasa Madde 125 İdarenin her türlü eylem ve işlemlerine karşı yargı yolu açıktır. kapsamında sonuçlara itiraz etme hakları bulunmaktadır. Bu kapsamda İdare Mahkemelerine yapılan itiraz başvuruları sonuçlarında gerek İlk Derece Mahkemesi ve gerekse de Bölge İdare Mahkemelerinde kazanılan güncel emsal kararlar bulunmaktadır.

Eğitim sonu sınavında elenen öğrenciler, emsal kararlar ve itiraz hakkı konusunda detaylı bilgi için 0552 559 4913 numarayı arayabilirsiniz.

Eğitim Sonu Sınavı Emsal Kararı 1 >> TIKLA

Eğitim Sonu Sınavı Emsal Kararı 2 >> TIKLA

Eğitim Sonu Sınavı Emsal Kararı 3 >> TIKLA

Eğitim Sonu Sınavı Emsal Kararı 4 >> TIKLA

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

29. dönem pomem eğitim sonu sınavı sonuçları açıklandı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.