a

29. dönem pomem eğitim sonu sınavı sonuçları açıklandı.

Pomem Eğitim Sınavı Sonuçları Açıklandı.

29. dönem pomem eğitim sonu sınavı sonuçları açıklandı.

Polis Akademisi 29. dönem pomem eğitim sonu sınavı sonuçlarının açıklandığını duyurdu. Adaylar, sınav sonuçlarına E Devlet “Polis Akademisi Sınav Sonucu Sorgulama” ekranından ulaşabilir. Başarılı olan adaylara hayırlı olsun. Sınavdan başarısız adayların ise dava yoluyla eğitim sonu sınavı sonucuna itiraz etme hakları vardır. Bu konuda çok sayıda kazanılan emsal kararlar da bulunmaktadır.

Egitim Sonu Sınavında başarısız sayılarak elenen adaylar itiraz için 0552 559 49 13 numarayı arayıp görüşebilirsiniz.

EĞİTİM SONU SINAVI SONUCU İÇİN >> TIKLA

Eğitim Sonu Sınavı Örnek Emsal Karar 1 >> Tıkla

Eğitim Sonu Sınavı Örnek Emsal Karar 2 >> Tıkla

Eğitim Sonu Sınavı Örnek Emsal Karar 3 >> Tıkla

POLİS AKADEMİSİ EĞİTİM SONU SINAVI DUYURUSU
“Polis Meslek Eğitim Merkezleri Eğitim Öğretim Yönetmeliğinin Eğitim Sonu Sınavı başlıklı 21’inci maddesinin 1’inci fıkrasında “POMEM öğrencilerinin aday memur olarak atanmaları için öğrenim süresini başarıyla tamamlamaları ve eğitim sonunda Başkanlıkça yapılacak sınavda başarılı olmaları şarttır.” hükmü amirdir. Amir hüküm gereğince, 29. Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüklerinde eğitimlerini başarı ile tamamlayarak mezun olan öğrenciler sınava tabi tutulmuştur.  

Bu kapsamda, Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüklerinde 01-03 Aralık 2023 tarihleri arasında sınava katılan öğrencilerin Eğitim Sonu Sınavı sonuçları açıklanmıştır.”

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

2023 Yılı PMYO Giriş Sınavı 2. yedek aday planlama sonuçları açıklanmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.