a
  • Polis Mevzuat
  • Bekçi
  • Corona tedbirlerine aykırı hareket eden bekçiye verilen disiplin cezasının iptali.

Corona tedbirlerine aykırı hareket eden bekçiye verilen disiplin cezasının iptali.

Görev saatleri dışında corona tedbirlerine uymadığı için çarşı ve mahalle bekçisine verilen disiplin cezasının iptalidir.

Corona tedbirlerine aykırı hareket eden bekçiye verilen disiplin cezasının iptali.

Görev saatleri dışında düğünde halaya katılarak sosyal mesafe kuralını ihlal ettiği ve maske takmadığı için hakkında tutanak tutulan Çarşı ve Mahallesi Bekçisine idari ceza yazılır. Daha sonra “Hizmet dışında resmi sıfatının gerektirdiği saygınlığı ve güven duygusunu sarsacak eylem ve davranışlarda bulunmak” tan disiplin soruşturması açılarak 6 Ay Kısa Süreli Durdurma Cezası verilir.

Meslekle ilgisi olmayan bu durum nedeniyle, özel hayatında ve istirahatli saatlerinde yaptığı eyleminden dolayı Çarşı ve Mahalle Bekçisine verilen Disiplin Cezası açılan dava ile İPTAL ettirilmiştir.

Not: Disiplin cezası alan, Düşük performans notu verilen, Atamada sorun yaşayan, Rütbe terfi alamayan, Branştan çıkarılan, Pomemden elenen, Fazladan şark yapan, eş durumu ataması yapılmayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayan bütün memur ve öğrenciler, sorunların çözümü ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

corona tedbirlerine uymayan memura hizmet disinda ceza 1
corona tedbirlerine uymayan memura hizmet disinda ceza 2
corona tedbirlerine uymayan memura hizmet disinda ceza 3

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Görevde kayıtsızlık göstermek, görevi savsaklamak veya geçerli bir özrü olmaksızın belirtilen sürede bitirmemek’ten ceza

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.