a
  • Polis Mevzuat
  • Bekçi
  • Kamu görevinden çıkarılan bekçinin ilk derece mahkemesinde kazanılan davasına egm’nin yaptığı itiraz sonucunda bölge idare mahkemesinde lehte yd çıkmıştır.

Kamu görevinden çıkarılan bekçinin ilk derece mahkemesinde kazanılan davasına egm’nin yaptığı itiraz sonucunda bölge idare mahkemesinde lehte yd çıkmıştır.

375 sayılı khk ile kamu görevinden çıkarılan çarşı ve mahalle bekçisinin kazanılan davasına karşı bölge idare mahkemesine yapılan itiraz sonucu yürütmesinin durdurulması konusunda yine lehte çıkan karardır.

Kamu görevinden çıkarılan bekçinin ilk derece mahkemesinde kazanılan davasına egm’nin yaptığı itiraz sonucunda bölge idare mahkemesinde lehte yd çıkmıştır.

375 sayılı khk kapsamında kamu görevinden çıkarılan Çarşı ve Mahalle Bekçisi’nin görevine dönmesi için açılan ilk derece mahkemesindeki davası kazanılmış, egm’ce bölge idare mahkemesinde karara itiraz edilerek Yürütmesinin Durdurulması istenmiştir.

Bölge İdare Mahkemesi‘nde egm’nin yd talebi de red edilerek yine lehte sonuç çıkarılmıştır.

Not: Disiplin cezası alan, Kamu görevinden çıkarılan, Düşük performans notu verilen, Atamada sorun yaşayan, Rütbe terfi alamayan, Branştan çıkarılan, Pomemden elenen, Fazladan şark yapan, eş durumu ataması yapılmayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayan bütün memur ve öğrenciler, sorunların çözümü ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

375 khk bolge idare yd

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

375 sayılı khk ile kamu görevinden çıkarılan polis memurunun bölge idare mahkemesinde kazanılan emsal kararıdır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.