a
  • Polis Mevzuat
  • Haberler
  • Çarşı ve mahalle bekçiliği fiziki yeterlilik ve sözlü sınav yerleri ve tarihleri açıklandı.

Çarşı ve mahalle bekçiliği fiziki yeterlilik ve sözlü sınav yerleri ve tarihleri açıklandı.

Bekçilik sınavına girecek adayların fiziki yeterlilik ve sözlü sınav yer ve tarihleri belli oldu.

Çarşı ve mahalle bekçiliği fiziki yeterlilik ve sözlü sınav yerleri ve tarihleri açıklandı.

Çarşı ve mahalle bekçiliği sınavına girecek 10 binlerce adayın beklediği haber geldi. Polis Akademisi resmi internet sitesinden 2022/1. dönem çarşı ve mahalle bekçiliği fiziki yeterlilik ve sözlü sınav aşamasına katılacak adayların sınav yeri ve tarihlerinin açıklandığını duyurdu.

>>> SINAV GİRİŞ BELGENİZİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN <<<

POLİS AKADEMİSİNİN FİZİKİ YETERLİLİK VE SÖZLÜ SINAV HAKKINDAKİ DUYURUSU
“2022/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavı kapsamında, Fiziki Yeterlilik ve Sözlü Sınav aşamasına  katılacak olan adaylar sınav merkezlerini, T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir.  İlan edilen sınav tarihi ve sınav merkezinde adaylar fiziki yeterlilik ve sözlü sınav aşamalarına katılacaklardır. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav giriş duyurusu tebliğ niteliğindedir. 

Adayların, Sınav Merkezlerine girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer değişik elektronik eşya bulundurmamaları gerekmektedir.”

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Emniyet promosyon anlaşmasını revize edecek. İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail ÇATAKLI’dan heyecanlandıran mesaj.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.