a
  • Polis Mevzuat
  • Haberler
  • Emniyet promosyon anlaşmasını revize edecek. İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail ÇATAKLI’dan heyecanlandıran mesaj.

Emniyet promosyon anlaşmasını revize edecek. İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail ÇATAKLI’dan heyecanlandıran mesaj.

İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail ÇATAKLI, promosyon anlaşmasının revize edileceği mesajını verdi.

Emniyet promosyon anlaşmasını revize edecek. İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail ÇATAKLI’dan heyecanlandıran mesaj.

Emniyet Genel Müdürlüğü’nün vakıfbank ile 5 yıllığına ve aylık 300 tl olarak yaptığı promosyon anlaşmasının diğer kamu kurumlarının altında kalmasından rahatsız olan polis memurları, tepkilerini twitter üzerinden dile getirdiler. Twitter üzerinden atılan 100 binden fazla twit ile seslerini duyuran polis memurlarının beklediği haber için ilk sinyal verildi. İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail ÇATAKLI twitterden yaptığı paylaşımla egm’nin vakıfbank ile yaptığı anlaşmanın henüz son halini almadığını görüşmelerin 1 aydır devam ettiğini duyurdu.

İşte İsmail ÇATAKLI’nın Mesajı
“6 ayda bir memur maaş zammı oranında artış getirildi.

Değişen ekonomik koşullar nedeniyle Polisimize ve Bakanlığımızın diğer personeline yönelik VakıfBank ile maaş promosyonuna ilişkin görüşmeler bir aydır devam ediyor.

Farkındayız, rol çalmaya çalışıyorsunuz!”

PROMOSYON ANLAŞMASININ REVİZE EDİLECEĞİ MESAJINI VERDİ !.
İsmail ÇATAKLI’nın yaptığı twit paylaşımından, egm’nin vakıfbank ile yaptığı anlaşmanın henüz kesin karara bağlanmadığı, görüşmelerin devam ettiği, değişen ekonomik koşullar doğrultusunda anlaşmanın revize edileceği anlaşılıyor. Ayrıca İsmail ÇATAKLI diğer siyasi parti ve milletvekillerinin bu konu üzerinden rol çalmaya çalıştığını belirterek, bu konunun kendileri tarafından çözüleceği mesajını da verdi.

Bütün emniyet teşkilatına şimdiden hayırlı olsun diyoruz..

Promosyon anlaşmasının ne zaman kesin karara bağlanacağı hakkında bir bilgi verilmezken, polisler bu konunun biran önce netlik kazanmasını merakla bekliyor. Umarız yapılacak anlaşmada diğer kurumların aldığı tutarlar baz alınarak, emniyet teşkilatı personel sayısının çokluğu da göz önünde bulundurulup tatmin edici bir tutar ve peşin ödeme olur.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Tüm Yorumlar (1)
  • hakan
    1 sene önce
    3 0

    evet diğer kurumlar peşin hepsini alıyor biz emniyete parça parça değersiz komik bir miktar oluyor peşin almamız maddi açıdan bizi rahatlatıcaktır tşk

Sıradaki haber:

İstanbul Şişli’de sokak düğününü sonlandırmak isteyen bekçilere saldıran düğün sahipleri 1 bekçiyi şehit etti 4 bekçiyi de yaraladılar.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.