a

Trafik Polislerinin Yeni Kıyafetleri Tanıtıldı

Trafik Polislerinin Yeni Kıyafetleri Tanıtıldı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylunun da katıldığı, “Trafik Birim Amirleri Bilgi Paylaşımı ve Değerlendirme Toplantısı”nda trafik polislerinin yeni kıyafetleri tanıtıldı. Yeni kıyafetlerle polislerin çok daha görünür olacağını belirten Soylu, bu kıyafetlerin 3 ana özelliği olduğunu söyledi.

Yeni trafik polisi kıyafetlerinin özelliklerinin; “özgünlük, görünürlük ve kalite” olduğunu söyleyen Süleyman Soylu, “Polisin görünürlüğü artar ve hemen hemen her tarafta olduğu hissedilirse, vatandaşlarımız kurala daha rahat uyar. Bu hepimiz için geçerli. Bu kıyafetler özellikle polisin görünürlüğünü daha fazla artıracak. Bu da bir politika belgesinin ürünü. Bu kıyafetlerin özgünlük, görünürlük ve kalite özelliği var. Bu kıyafetler çok kaliteli. Ayakkabılardan pantolonuna ve yazın giyeceği tişörte kadar özgün bir şekilde tasarlandı. İnanıyorum ki, trafik kazalarında da bunun azaltıcı bir etkisi söz konusu olacak.” dedi.

traf2

traf3

traf4

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

23. Dönem Pomem Giriş Sınavı Sonuçları Açıklandı!

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.