a
  • Polis Mevzuat
  • Uncategorized
  • Misyon koruma sınavına girmek için amir tarafından muvafakat verilmemesi işleminin yürütmesinin durdurulması.

Misyon koruma sınavına girmek için amir tarafından muvafakat verilmemesi işleminin yürütmesinin durdurulması.

Misyon koruma sınavına muvafakat verilmeme konusu.

Misyon koruma sınavına girmek için amir tarafından muvafakat verilmemesi işleminin yürütmesinin durdurulması.

Misyon Koruma Sınavına Girmek İsteyen Ancak Birim Amirince Muvafakat Verilmeyen Personeller için Önemli Karar. (Güncel YD Kararıdır)

2023 yılı Dış Temsilciliklerin Korunmasında görevlendirilecek personelin belirlenmesine yönelik yapılacak olan Misyon Koruma Sınavına müracaat eden polis memuruna, birim amirince sınava girmesi için muvafakat verilmez. Misyon Koruma Sınavı Başvuru Değerlendirme Komisyonu tarafından, polis memuruna muvafakat verilmediği gerekçesiyle sınava “KATILAMAZ” kararı verilir.

Polis memurunun açılan davası kazanılarak kısa sürede muvafakat verilmeme işleminin Yürütmesinin Durdurulması Kararı çıkarılmıştır. Bu karar ile polis memuru Misyon Koruma Sınavına girebilecektir.

Hayırlı olsun, Sınavda başarılar dileriz..

Misyon Koruma Sınavına girmek isteyip de muvafakat verilmeyen polis memurları 0552 559 4913 numarayı arayarak detaylı bilgi alabilirler. Bu emsal kararda olduğu gibi dava yoluyla kısa sürede Yürütmenin Durdurulması kararı çıkarılarak sınava girmeniz sağlanabilir.

misyon koruma sınavı muvafakat
misyon koruma sınavı

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Uyuşturucu madde esrar bulundurmak nedeniyle polis okulundan ilişik kesilmesi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.