a

İhraç Edilen Memurun Geri Dönmesinin Tek Şartı

İhraç Edilen Memurun Geri Dönmesinin Tek Şartı
Bugün başlıyor!
Bu belgeyi alan geri dönecek.
FETÖ operasyonları kapsamında bugüne kadar 97 bin kişi kamudan ihraç edilirken, gözler “temiz kâğıdı” için tek merci olacak OHAL Komisyonu’na çevrildi.
 
Başbakan Binali Yıldırım, OHAL Komisyonu’nun çalışmalarının hızlandırılması için talimat verdi. Komisyon’a 7 üye ataması bu hafta içinde yapılacak, ihraç edilen kamu personelinin talepleri 16 Nisan’dan önce alınmaya başlanacak. Komisyondan temiz kâğıdı alan işe iade edilecek. İstihbarat birimleri de dahil tüm kurumların Komisyon’un istediği belgeleri verme zorunluluğu var.
Kaynak: Haber7 – Sabah

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Tüm Yorumlar (2)
  • 2004 yılında bilişim suçundan ihraç oldum,2008 de yeniden yargılanıp suçun nevii haksız kullanmaya dönüştü ve yüzkızartıcı suç kapsamından çıkarılıp Hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verildi göreve iade için hiçbir engelim kalmamasına rağmen dosyam hâlâ Danıştayda,5.yılını doldurdu.neyapmam gerekir.

  • polismevzuat
    7 sene önce
    0 0

    Erdoğan bey öncelikle çok geçmiş olsun. Dosyanızın içeriğini görmeden bir şey dememiz doğru olmaz. İletişim numaramızı arayarak daha detaylı bilgi alış verişi yapabiliriz.

Sıradaki haber:

Polis İçin 2 Kanun Teklifi Daha Verildi

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.