a

Uzman Çavuş düşük sicil notuna itiraz.

Uzman Çavuşa verilen düşük sicil notunun iptali yönünde kazanılan davadır.

Uzman Çavuş düşük sicil notuna itiraz.

Uzun yıllar boyunca belirgin bir çoğunlukta çok yüksek sicil notları ve olumlu kanaatler ile takdir edilen personelin, genel gidişata ve uygulamaya istisna teşkil edecek biçimde ve göze çarpacak nitelikte ayrıca birden bire düşüşü açıklayan makul nedenler öne sürülmeksizin düşük sicil notları takdir edilmesi ve hakkında olumsuz kanaatlerin belirtilmiş olması adil bir işlem değildir.

Uzman Çavuşlar için sicil notları; Görevde yükselme, taltif, yurtiçi ve yurtdışı kurs, öğrenim ve görevlendirmelerde personel için önem arz etmektedir. Üst Üste 100 puan olacak şekilde en üst seviyede sicil notu alan uzman çavuşa son yıl için aniden 83,66 sicil notu olacak şekilde düşük sicil notu verilir.

Düşük sicil notu verilen uzman çavuşun açılan davası kazanılmıştır.

Not: Disiplin cezası alan, Düşük sicil notu verilen, Atamada sorun yaşayan, Rütbe terfi alamayan, Branştan çıkarılan, Pomemden elenen, Branştan çıkarılma, Fazladan şark yapan, eş durumu ataması yapılmayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayanlar sorunların çözümü ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

uzman cavus dusuk sicil notu 1
uzman cavus dusuk sicil notu 2
uzman çavuş düşük sicil notu

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Borçlanıp ödememeyi alışkanlık haline getirmek’ten uzman jandarmaya verilen disiplin cezasının iptalidir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.