a
  • Polis Mevzuat
  • Disiplin Cezası
  • Borçlanıp ödememeyi alışkanlık haline getirmek’ten uzman jandarmaya verilen disiplin cezasının iptalidir.

Borçlanıp ödememeyi alışkanlık haline getirmek’ten uzman jandarmaya verilen disiplin cezasının iptalidir.

Uzman Jandarma'ya "borçlanıp ödememeyi alışkanlık haline getirmek" ten verilen disiplin cezasının iptaline dair kazanılan dava.

Borçlanıp ödememeyi alışkanlık haline getirmek’ten uzman jandarmaya verilen disiplin cezasının iptalidir.

Uzman Jandarma III. Kad. Çvş. hakkında “kabul edilebilir mücbir sebepler haricinde borçlanıp ödememeyi alışkanlık haline getirmek” ten disiplin soruşturması açılır. Soruştur sonunda soyut iddialara dayanılarak jandarma personeline 7068 Sayılı Kanun kapsamında 6 ay kısa süreli durdurma teklif edilir ve aynı Kanunun 8/7. maddesi gereğince “brüt aylığının 1/5’inin kesilmesi” şeklinde cezaya hükmedilir.

Avukat beyler tarafından Uzman Jandarma III. Kad. Çvş.’ un açılan davası kazanılarak verilen Disiplin Cezasının İPTAL’i sağlanmıştır.

Geçmiş olsun, Görevlerinde başarılar dileriz..

Not: Disiplin cezası alan, Atamada sorun yaşayan, Rütbe terfi alamayan, Branştan çıkarılan, Pomemden elenen, Fazladan şark yapan, eş durumu ataması yapılmayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayan bütün memurlar ve öğrenciler, ilgili cezaların iptali ve diğer sorunların çözümü için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

jandarma borçlanıp alışkanlık haline getirmek
borçlanan uzman jandarma

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Çarşı ve mahalle bekçisinin il içi atamasının iptali. Bekçinin atamasının durdurulması

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.