a
  • Polis Mevzuat
  • Polis
  • Radyoloji teknikerinin polis memuru olan eşinin yanına atanmasına dair kazanılan dava

Radyoloji teknikerinin polis memuru olan eşinin yanına atanmasına dair kazanılan dava

Üniversite Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesinde görev yapan radyoloji teknikerinin polis memuru olan eşinin yanına ataması

Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde görev yapan radyoloji teknikeri, Van İl’inde görev yapan polis memuru eşinin yanına, eş durumu mazeretine dayalı olarak Van il’indeki Kamu Hastaneleri Kurumuna kurumlararası nakil yoluyla atanmak istemiyle dilekçe yoluyla idareye başvuruda bulunmuştur. 60 gün içinde radyoloji teknikerine cevap verilmediğinden talebine zımni red cevabı verildiğinden, idare mahkemesine açılan dava ile radyoloji teknikerinin polis memuru olan eşinin yanına ataması sağlanmıştır.

Not: Disiplin cezası alan, Eş durumu ataması yapılmayan, Geçici görevlendirme, Rütbe terfi alamayan, Atamada sorun yaşayan, Branştan çıkarılan, Fazladan şark yapan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayan tüm memurlar ve öğrenciler, ilgili cezaların iptali ve diğer sorunların çözümü için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

es durumu atama durdurma 1
es durumu atama durdurma 2
es durumu atama durdurma 3
es durumu atama durdurma 4

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Öğretmenle evlenen polisin eş durumu ataması

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.