a

Polis’in kurumlar arası geçiş ile naklen başka kuruma atanmasına dair kazanılan davadır

Kurumlar arası geçiş ile başka kuruma naklen atamanın yapılmasına dair kazanılan davadır.

Polis’in kurumlar arası geçiş ile naklen başka kuruma atanmasına dair kazanılan davadır

Matematik bölümü mezunu olan polis memuru meslekte 6 yıldan fazla hizmet yaptıktan sonra, Yüksek Seçim Kurulu bünyesinde matematik veya istatistik alanında uygun bir göreve naklen atanma talebinde bulunur. Yüksek Seçim Kurulu tarafından egm’den naklen atamanın yapılması için muvafakat talebinde bulunulur. Egm kurumlar arası geçiş için muvafakat talebine red cevabı verir.

Egm’nin red cevabı vermesi üzerine polis memurunun açılan davası kazanılarak, kurumlar arası geçiş ile Yüksek Seçim Kuruluna naklen ataması yapılacaktır.

Not: Disiplin cezası alan, Düşük performans notu verilen, Atamada sorun yaşayan, Rütbe terfi alamayan, Branştan çıkarılan, Pomemden elenen, Fazladan şark yapan, eş durumu ataması yapılmayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayan bütün memur ve öğrenciler, sorunların çözümü ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

polisin kurumlar arasi gecisle yskya gecisi 1
polisin kurumlar arasi gecisle yskya gecisi 2
polisin kurumlar arasi gecisle yskya gecisi 3
polisin kurumlar arasi gecisle yskya gecisi 4

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

34. maddeden yapılan atamanın durdurulması davası

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.