a

Kurumlar arası geçiş yapılması yönünde kazanılan güncel mahkeme kararıdır.

Kurumlar arası geçiş yapma talebi red edilen polis akademisinde çalışan teknisyenin, kurumlar arası geçiş yapması yönünde kazanılan davasıdır.

Kurumlar arası geçiş yapılması yönünde kazanılan güncel mahkeme kararıdır.

Ankara Polis Akademisi Başkanlığı Basım ve Yayım Şube Müdürlüğü kadrosunda çalışan teknisyen, kurumlar arası geçiş yaparak Gaziantep valiliğine atanma talebinde bulunmuş. Akademi bu talebine olumsuz cevap vererek kurumlar arası geçiş talebini red etmiştir. Avukatlarımızca açılan davada teknisyenin Gaziantep Valiliğine atanması yönündeki davası kazanılmıştır. Bu karar sonrası teknisyen, Gaziantep Valiliğine ataması yapılarak yeni işinde çalışacaktır. Müvekkile hayırlı olsun, yeni işinde başarılar dileriz.

Not: Kurumlar arası geçiş yapmak isteyen, disiplin Cezası alan, eş durumu ataması yapılmayan, rütbe terfi alamayan, polis okullarından ilişiği kesilen veya başka konularda idare ile sorun yaşayan tüm memur ve öğrenciler, ilgili cezaların iptali ve diğer sorunların çözümü için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

kurumlar arasi geci kadir arik1
kurumlar arasi geci kadir arik2
kurumlar arasi geci kadir arik3

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Pomem giriş sınavı ön sağlık testinde boy kilodan elenen adayın kazanılan davası

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.