a

Kamu görevinden çıkarılan komiser yardımcısının kazanılan davasıdır.

Khk ile kamu görevinden çıkarılan komiser yardımcısının yeniden mesleğe dönmesi yönünde açılan davası kazanılmıştır.

Kamu görevinden çıkarılan komiser yardımcısının kazanılan davasıdır.

Komiser yardımcısı hakkında Föte/Pdy konusunda irtibat ya da iltisaklı olup olmadığı hakkında yapılan araştırmada; ByLock kullanmadığı, Fetö’ya ait vakıflarda hiç bir kaydının olmadığı, hakkında bilgi notu ve raporun bile olmadığı, geçmiş eğitim hayatında Fetö okullarında okumadığı, Bank Asya’da çok önceden bireysel hesap açıp darbeden yıllar önce hesabı kapattığı ve hesaba para transferi yapılmadığı halde, hakkında Fetö’den işlem yapılan bir şahsın sadece salt soyut beyanlarına istinaden komiser yardımcısı 375 sayılı KHK‘nın Geçici 35. maddesi kapsamında Kamu Görevinden çıkarılmıştır.

KHK kapsamında kamu görevinden çıkarılan, meslekten ilişiği kesilen komiser yardımcısının mesleğe geri dönmesi için açılan davası KAZANILMIŞTIR.

Not: Disiplin cezası alan, Atamada sorun yaşayan, Branştan çıkarılan, Pomemden elenen, veya Başka konularda idare ile sorun yaşayanlar, sorunların çözümü ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

375 sayılı khk ile kamu görevinden çıkarılan komiserin davası
375 sayılı khk ile kamu görevinden çıkarılma
kamu görevinden çıkarılan
kamu görevinden çıkarılma davası
khk ile kamu görevinden çıkarılan memurun davası

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Suçlunun yakalanması için gerekli girişimde bulunmamak, resmi sıfatın gerektirdiği saygınlığa aykırı davranışta bulunmak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.