a

Geçici görevlendirmenin iptali davası.

Geçici görevlendirme ile başka ile görevlendirilen bekçinin geçici görevlendirmenin iptali.

Geçici görevlendirmenin iptali davası.

Çarşı ve Mahalle Bekçisi’nın kız arkadaşı tarafından şikayet edilmesi üzerine adli olarak “Kovuşturmaya Yer Olmadığına” karar verilir. İdari olarak ise 24 ay uzun süreli durdurma cezası verilir. Akabinde idarece, bekçinin “hizmet yapma imkanını kaybettigi”, “meslek hiyerarşisi içerisinde diğer personele olumsuz örnek teşkil ettiği” gerekçeleriyle başka bir ile ataması teklif edilir.

Çarşı ve mahalle bekçisi hakkında adli olarak “Kovuşturmaya Yer Olmadığına” karar verilmesine, idari olarak da ceza verilmesine rağmen isteği ve rızası dışında başka bir ile geçici görevlendirme yapılır. Geçici görevlendirme süresi bittikten sonra asli görev yerine döndürülmeden geçici görev süresi uzatılır.

İsteği dışında geçici görevlendirme yapılan ve geçici görevlendirme süresi uzatılan Çarşı ve Mahalle Bekçisinin geçici görevlendirmesinin İPTALİ yönünde açılan davası kazanılarak GEÇİCİ GÖREVLENDİRMENİN İPTALİ sağlanmıştır.

Not: Disiplin cezası alan, Atamada sorun yaşayan, Branştan çıkarılan, Pomem – Pmyo’dan ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayanlar, sorunların çözümü ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

geçici görevlendirmenin iptali davası
geçici görevlendirmenin iptali
geçici görevlendirme iptali
geçici görevlendirmenin iptali

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Cooper testine katılmayan özel harekat polisine verilen cezanın iptalidir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.