a

Borçlanıp ödememeyi alışkanlık haline getirmek ‘ten polis memuruna verilen cezasın iptalidir.

Farklı zamanlarda araba ve düğün masrafları için bankadan çektiği krediler nedeniyle polis memuruna "borçlanıp ödememeyi alışkanlık haline getirmek" ten verilen cezanın iptalidir.

Borçlanıp ödememeyi alışkanlık haline getirmek ‘ten polis memuruna verilen cezasın iptalidir.

Aldığı araba için kredi çeken, daha sonra nişan ve düğün masrafları için de kredi çekmek zorunda kalan polis memuru; ölümlü trafik kazasına karıştıktan sonra biriminden çıkarılır ve biriminden gelen ek ücret kesildiğinden kredi borçlarını zamanında ödeyemez. Çeşitli tarihlerde farklı bankalara borçlanmak zorunda kalan polis memuru borçlarını zamanında ödeyemediği için icraya verilir ve akabinde hakkında “Kabul edilebilir mücbir sebepler haricinde borçlanıp ödememeyi alışkanlık haline getirmek” ten soruşturma açılarak 6 Ay Kısa Süreli Durdurma Cezası ve 5 Ceza Puanı verilir.

Polis memuruna, araba ve düğün masrafları nedeniyle bankadan çektiği kredilerden dolayı açılan soruşturma sonucu verilen disiplin cezasının İPTAL‘i sağlanmıştır.

Not: Disiplin cezası alan, Düşük sicil notu verilen, Atamada sorun yaşayan, Rütbe terfi alamayan, Branştan çıkarılan, Pomemden elenen, Branştan çıkarılma, Fazladan şark yapan, eş durumu ataması yapılmayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayanlar sorunların çözümü ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

borçlanıp ödememeyi alışkanlık haline getirmek
icra takibi başlatılan memur
bankadan kredi çeken memur

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Branştan çıkarılan bayan polis memurunun branşa dönmesi yönünde kazanılan emsal karardır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.