a

Trafik branşından çıkarılan polis memurunun yeniden branşa dönmesi.

Trafik branşından çıkarılan polis memurunun branşa dönmesi yönünde kazanılan davasıdır.

Trafik branşından çıkarılan polis memurunun yeniden branşa dönmesi.

Trafik branşında görev yapan polis memuru, Emniyet Hizmetleri Sınıfı Branş Yönergesi ‘nin 8. maddesinin üçüncü fıkrasının (h) bendine istinaden, İl Emniyet Müdürlüğü’nün teklifi ve Trafik Branş Komisyonunun kararı ile “bir daha trafik branşında görevlendirilmeyeceğine kesin kanaat getirildiğinden” gerekçesiyle trafik branşından çıkarılır.

Polis memurunun branştan çıkarılmasını gerektirecek olumsuz bir davranışı olmamasına rağmen, isteği dışında branştan çıkarılması işlemi İPTAL edilerek, yeniden branşa dönmesi yönünde açılan davası kazanılmıştır.

Not: Disiplin cezası alan, Düşük performans notu verilen, Atamada sorun yaşayan, Rütbe terfi alamayan, Branştan çıkarılan, Pomemden elenen, Branştan çıkarılan, Trafik branşından çıkarılan, Fazladan şark yapan, eş durumu ataması yapılmayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayanlar sorunların çözümü ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

trafik branşından çıkarılma
branştan çıkarılma
trafik branşından çıkarıltılma

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

6 aydan fazla kesintisiz başka birimce çalışan polisin branştan çıkarılmasının iptali davası.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.