a

Rütbe terfi davası konusunda kazanılan emsal karar. Kadrosuzluktan Terfi Etmez

Kadrosuzluktan terfi etmez kararı ile rütbe terfi ettirilmeyen komiser yardımcısının kazanılan rütbe terfi davasıdır.

Rütbe terfi davası konusunda kazanılan emsal karar. Kadrosuzluktan Terfi Etmez

Emniyet Genel Müdürlüğü Merkez Değerlendirme Kurulunca yapılan terfi incelemesi sonucu “Kadrosuzluktan Terfi Etmez” kararı verilerek komiser yardımcısına komiserlik rütbesi verilmez. Komiser yardımcısı kıdem sıralamasında 565. sırada yer almasına, performans değerlendirme puanları 4.86 ve 4.53 olup çok yüksek olmasına, birim amiri görüşünün “yeterli” olarak belirlenmesine rağmen komiser yardımcısı bulunduğu rütbeden komiserlik rütbesine terfi ettirilmez.

Avukat beyler tarafından komiser yardımcısının komiserlik rütbesine terfi ettirilmesi için açılan rütbe terfi davası kazanılmıştır.

Not: Disiplin cezası alan, Atamada sorun yaşayan, Rütbe terfi alamayan, Branştan çıkarılan, Pomemden elenen, Fazladan şark yapan, eş durumu ataması yapılmayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayan bütün memurlar ve öğrenciler, ilgili cezaların iptali ve diğer sorunların çözümü için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

kadrosuzluktan terfi etmez
rütbe terfi davası
rütbe terfi davası
rütbe terfi davası, kadrosuzluktan terfi etmez

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Polis kimliğini kaybeden polis memuruna verilen cezanın iptali.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.