a

Pomem ön sağlık kontrolünde el titremesi tremor nedeniyle elenen adayın davası

El titremesi - tremor nedeniyle pomem ön sağlık kontrolünde elenen adayın, ön sağlık aşamasını geçmesine dair mahkeme kararı.

Pomem ön sağlık kontrolünde el titremesi tremor nedeniyle elenen adayın davası

Pomem Ön Sağlık Kontrolü, El Titremesi ( Tremor )
27. dönem Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) Sınavı kapsamında öğrenci alımı için başvuruda bulunan aday, yapılan değerlendirme ve seçme işleminin ön sağlık aşamasında “el titremesi” ( tremor ) şeklinde gerekçe belirtilerek, görevli kurul tarafından hakkında “Polis Meslek Eğitim Merkezi Öğrenci Adayı Olamaz” şeklinde karar verilmesi ile pomem sağlık kontrolünde elenir. Avukat beylerce açılan davası ile mahkemece Yürütmesinin Durdurulması kararı çıkarılarak adayın pomeme girmesi yönünde mahkemece karar alınmıştır.

Pomem Öğrenci adayına karar hayırlı olsun, Pomemi kazanıp mesleğe başlamasını görmek dileğiyle…

Not: Pomemden elenen, Fazladan şark yapan, Disiplin cezası alan, Atamada sorun yaşayan, Rütbe terfi alamayan, Branştan çıkarılan, eş durumu ataması yapılmayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayan tüm memurlar ve öğrenciler, ilgili cezaların iptali ve diğer sorunların çözümü için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

pomem on sagliktan el titremesi tremor nedeniyle elenen aday 1
pomem on sagliktan el titremesi tremor nedeniyle elenen aday 2

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Polis memurunun branştan çıkarılması ve branşa geri dönmesi

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.