a

Polis memurunun branştan çıkarılması ve branşa geri dönmesi

Branştan çıkarılarak çevik kuvvet şube müdürlüğünde çalışan polisin, yeniden özel harekat branşına dönmesi konusunda bölge idare mahkemesi kararı.

Polis memurunun branştan çıkarılması ve branşa geri dönmesi

Özel Harekat Polisinin Branşa Geri Dönmesi
Özel Harekat Branşından çıkarılarak Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü kadrosuna aktarılan polis memurunun davası, ilk derece mahkemesinde kazanılarak “Özel Harekat Branşına Dönmesi” yönünde daha önce karar çıkarılmıştı. Emniyet genel müdürlüğü bu karara itiraz ederek konuyu Bölge İdare Mahkemesine taşıdı. Bölge İdare Mahkemesinde egm’nin itirazı red edilmiş, karar lehte çıkarak Bölge İdare Mahkemesinde de dava yine kazanılmıştır.

Polis memuruna branşında iyi görevler dileriz..

Not: Fazladan şark yapan, Disiplin cezası alan, Atamada sorun yaşayan, Rütbe terfi alamayan, Branştan çıkarılan, eş durumu ataması yapılmayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayan tüm memurlar ve öğrenciler, ilgili cezaların iptali ve diğer sorunların çözümü için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

bransa donme bolge idare mahkemesi karari 1
bransa donme bolge idare mahkemesi karari 2
bransa donme bolge idare mahkemesi karari 3
bransa donme bolge idare mahkemesi karari 4

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Daha önce fazladan yapılan şark süresinin yeni şark görevine oranlanarak eklenmesi ve şark süresinin kısalması

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.