a

Polis memurunun eş ataması

Eşi başka bir ilde öğretim görevlisi olan polis memuru, eşinin olduğu ile atama talep eder. Egm cevap vermeyerek zimnen red eder. İdare mahkemesine açılan dava ile yd kararı ile polis memurunun eşinin yanına atanmasına dair karar çıkmıştır.

Polis memurunun eş ataması

Eş Ataması Kazanılan Mahkeme Kararıdır.
Eşi Diyarbakır Üniversite’sinde öğretim görevlisi olan polis memuru, Antalya’dan Diyarbakır’a aile bütünlüğünün korunması gereği eş durumu atamasının yapılmasını talep eder. Emniyet talebine cevap vermeyerek zımnen ret eder. Avukat beylerce polis memurunun açılan davasında Yürütmenin Durdurulmasına dair karar çıkarılmıştır. Bu karardan sonra, karar emniyete tebliğ edildiği günden itibaren 30 gün içerisinde memurun ataması yapılacaktır.

Not: Disiplin cezası alan, Fazladan şark yapan, Atamada sorun yaşayan, eş durumu ataması yapılmayan, Rütbe terfi alamayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayan tüm memurlar ve öğrenciler, ilgili cezaların iptali ve diğer sorunların çözümü için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Pomem ön sağlık kontrolünde boy kısalığı nedeniyle elenen adayın kazanılan YD davası.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.