a

Polis memuruna fazla çalışma ücreti verilmesi yönünde kazanılan davadır.

Açığa alınan polise fazla çalışma ücretinin verilmesi yönünde kazanılan mahkeme kararıdır.

Polis memuruna fazla çalışma ücreti verilmesi yönünde kazanılan davadır.

12.04.2019 tarihinde görevden uzaklaştırılarak yaklaşık 17 ay açıkta kaldıktan sonra 29.09.2020 tarihinde görevden uzaklaştırma tedbiri kaldırılıp göreve başlayan polis memuru; açıkta kaldığı süreler boyunca maaşı haricinde alamadığı fazla çalışma ücreti ve maaşına ilişkin yasal faizlerin hesaplanarak ödenmesini talep eder.

Polis memurunun fazla çalışma ücretinin talebi red edilir. Bunun üzerine fazla çalışma ücretinin verilmesi konusunda davası açılarak kazanılır. Bu karar ile polis memuruna fazla çalışma ücreti iade edilecektir.

Not: Disiplin cezası alan, Açığa alınan polis, Düşük performans notu verilen, Atamada sorun yaşayan, Rütbe terfi alamayan, Branştan çıkarılan, Pomemden elenen, Fazladan şark yapan, eş durumu ataması yapılmayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayan bütün memur ve öğrenciler, sorunların çözümü ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

görevden el çektirilen polise fazla çalışma ücreti verilmesi
açığa alınan polise fazla çalışma ücreti
polise fazla çalışma ücreti

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Fetö soruşturmasında ismi geçtiği için kamu görevinden çıkarılan polis memurunun mesleğe dönmesi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.