a

Mazeret ataması yapılmayan polislerin durumu ne olacak ?

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Tüm Yorumlar (4)
 • Elif
  7 ay önce
  0 0

  Selamünaleyküm, eşim polis ben ise öğretmenim. 12 eylülde mazaret tayini için dilekçe verdik. Henüz açıklanmadı. Hiç bir sonuç alamadık. Tayinler açıklandı mı, yoksa süreç devam mi ediyor?

 • admin
  6 ay önce
  0 0

  Eylül ayı mazeret atamaları açıklandı. Atamanız yapılmadıysa talebiniz zımnen red edilmiş sayılır. Dava yoluyla atamanız sağlanabilir. Detaylı bilgi için 0552 559 4913 numarayı arayabilirsiniz.

 • Sema Özmen
  7 ay önce
  0 0

  Merhaba ben 657ye tabii sağlık memuruyum ve 31 Ağustosta Niğde’ye tayinle geldim. Eşim İstanbul’da ve Eylül ayında eş durumu tayiniyle gelebilmek için başvuru yaptı fakat herkesin olumlu sonuçlanırken kendisininin başvurusunda mazeret tayin döneminde değerlendirilecek yazıyor. Sebebi ne olabilir? Olumsuz sonuçlanmış mı oluyor,

 • admin
  7 ay önce
  1 0

  Eylül ayı sonuna kadar beklemeniz gerekiyor. Buna rağmen ataması yapılmaz ise talebi kanunen red edilmiş sayılacağı için dava yoluna başvurulması gerekmektedir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.