a

Mazeret ataması yapılmayan polislerin durumu ne olacak ?

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Tüm Yorumlar (9)
 • Ahmet
  3 hafta önce
  0 0

  İyi günler eşim ankarada çakılı kadro tayinim şarktan istanbul iline çıktı gerekli evrakları teslim ettim atamam ne zaman gerçekleştirilir eylül ayını beklemek zorunda mıyım ?

 • admin
  3 hafta önce
  0 0

  Ahmet bey atama döneminde evrakları verdiyseniz atama yeriniz zaten belli olmuş. Talebiniz red edilmiş. Detaylı bilgi için mesai saatlerinde 0552 559 49 13 numarayı arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

 • Serkan64
  3 hafta önce
  0 0

  İyi günler eşim özel sektörde kesintisiz olarak 360 gün çalışıyor olarak görünüyor. Son 3 sene içerisinde de 850 gün sigortalı olarak görünüyor (girdi çıktı olarak) 1 aylık polis memuruyum ve farklı şehirlerde yaşıyoruz. Eş durumundan tayin isteme hakkım var mıdır? yardımcın olursanız sevinirim.

 • admin
  3 hafta önce
  0 0

  atanmadan önce eş durumu gözetilerek atama talep etseydiniz gitme şansınız vardı. Adaylık süresinde atama olmadığından 1 yıl sonra atanabilirsiniz. Ancak idare uygun görürse şimdi geçici görevle gönderebilir.

 • Pecmurde
  2 ay önce
  0 0

  Hakkariye tercih dışı sark çıktı. 4 yaşındaki oğluma konulan gelişim geriliği teşhisi ve özel egitim alması gerekçesi nedeniyle gih olabilir miyim?

 • Elif
  10 ay önce
  0 0

  Selamünaleyküm, eşim polis ben ise öğretmenim. 12 eylülde mazaret tayini için dilekçe verdik. Henüz açıklanmadı. Hiç bir sonuç alamadık. Tayinler açıklandı mı, yoksa süreç devam mi ediyor?

 • admin
  9 ay önce
  0 0

  Eylül ayı mazeret atamaları açıklandı. Atamanız yapılmadıysa talebiniz zımnen red edilmiş sayılır. Dava yoluyla atamanız sağlanabilir. Detaylı bilgi için 0552 559 4913 numarayı arayabilirsiniz.

 • Sema Özmen
  10 ay önce
  0 0

  Merhaba ben 657ye tabii sağlık memuruyum ve 31 Ağustosta Niğde’ye tayinle geldim. Eşim İstanbul’da ve Eylül ayında eş durumu tayiniyle gelebilmek için başvuru yaptı fakat herkesin olumlu sonuçlanırken kendisininin başvurusunda mazeret tayin döneminde değerlendirilecek yazıyor. Sebebi ne olabilir? Olumsuz sonuçlanmış mı oluyor,

 • admin
  10 ay önce
  1 0

  Eylül ayı sonuna kadar beklemeniz gerekiyor. Buna rağmen ataması yapılmaz ise talebi kanunen red edilmiş sayılacağı için dava yoluna başvurulması gerekmektedir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.