a

Mal bildiriminde bulunmayan memura verilen cezanın iptali. Mal bildiriminde bulunmamak.

Belirlenen durum ve sürelerde mal bildiriminde bulunmamak veya gerçeğe aykırı bildirimde bulunmak'tan memura verilen cezanın iptalidir

Mal bildiriminde bulunmayan memura verilen cezanın iptali. Mal bildiriminde bulunmamak.

Kardeşinin iş yerindeki kavgayı ayıran ve karşı tarafı dışarı çıkaran memur şikayet sonrası hakkında açılan adli soruşturmada kovuşturmaya yer olmadığına karar verilerek dosyası kapanır.

Ancak idari olarak memur hakkında “Belirlenen durum ve sürelerde mal bildiriminde bulunmamak veya gerçeğe aykırı bildirimde bulunmak” tan soruşturma açılarak 12 Ay Uzun Süreli Durdurma Cezası ve 5 Ceza Puanı verilir.

Memurun açılan davası kazanılarak verilen ceza İPTAL ettirilmiştir.

Not: Disiplin cezası alan, Sağlık özrü ataması, Rütbe terfi alamayan, Branştan çıkarılan, Pomemden elenen, Fazladan şark yapan, eş durumu ataması yapılmayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayan bütün memurlar ve öğrenciler, ilgili cezaların iptali ve diğer sorunların çözümü için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

mal bildiriminde bulunmamak
mal bildiriminde bulunmamak
mal bildiriminde bulunmayan polis

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Görevi savsaklamak ve görevde kayıtsızlık göstermekten bayan polise verilen cezanın iptalidir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.