a

Komiser yardımcısının kazanılan rütbe terfi davası.

Kadrosuzluktan Terfi Etmez denilerek rütbesi verilmeyen komiser yardımcısının kazanılan rütbe terfi davasıdır.

Komiser yardımcısının kazanılan rütbe terfi davası.

RÜTBE TERFİ DAVASI
Komiser yardımcısı terfi sıralamasında olmasına ve performans değerlendirme puanı ortalaması 4,92 olmasına rağmen “kadrosuzluktan terfi etmez” denilerek komiserlik rütbesine terfi ettirilmez.

Daha kıdemsiz olan ve liyakat kriterleri yönünden daha düşük puana sahip bazı komiser yardımcıları hakkında “terfi eder” kararı verilmesine rağmen; liyakat yönünden daha yüksek puana sahip olan komiser yardımcısı Komiserlik Rütbesine terfi ettirilmez.

Komiser yardımcısının rütbe terfi ettirilmemesi işlemi İPTAL ettirilerek, yoksun kaldığı Özlük ve Parasal Haklarının yasal faiziyle birlikte ödenmesi yönünde Davası Kazanılmıştır.

Not: Disiplin cezası alan, Atamada sorun yaşayan, Rütbe terfi alamayan, Branştan çıkarılan, Pomemden elenen, Fazladan şark yapan, eş durumu ataması yapılmayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayanlar sorunların çözümü ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

rütbe terfi emsal kararı
rütbe terfi davası
komiser yardımcısı rütbe terfi davası
komiser yardımcısı rütbe terfi

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Mesai arkadaşına onur kırıcı söz söylemek ve tehdit etmekten uzman çavuşa verilen cezanın iptali.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.