a

Mesai arkadaşına onur kırıcı söz söylemek ve tehdit etmekten uzman çavuşa verilen cezanın iptali.

Mesai arkadaşına onur kırıcı söz söylemek ve tehdit etmekten Jandarma Uzman Çavuşa verilen disiplin cezasının iptalidir.

Mesai arkadaşına onur kırıcı söz söylemek ve tehdit etmekten uzman çavuşa verilen cezanın iptali.

Jandarma uzman çavuş mesai arkadaşına “bir şey diyeceği ama yanlış anlama.. işini yapamıyorsun.. yeni gelenler benim yanıma geldiler 6 ay sonra uzman çavuşluk kimliğini alacağını söylediler” der. Aynı rütbedeki mesai arkadaşı da “ne salak salak konuşuyorsun geri zekalı” dediği gerekçesiyle aralarında tartışma yaşanır.

Bu tartışmada uzman çavuşun işaret parmağı ile elini aşağı yukarı sallayarak tehditvari hareket yaptığı gerekçesiyle hakkında “Kendisi ile aynı rütbede çalışanlara, astlarına veya mesai arkadaşlarına karşı onur kırıcı söz söylemek, davranışta bulunmak veya söz, yazı ya da eylemle hakaret etmek.” soruşturma açılıp, 4 Günlük Aylıktan Kesme Cezası verilir.

Jandarma Uzman Çavuşun açılan davası kazanılarak, verilen cezanın İPTALİ sağlanmıştır.

Not: Disiplin cezası alan, Atamada sorun yaşayan, Branştan çıkarılan, Pomemden elenen, veya Başka konularda idare ile sorun yaşayanlar, sorunların çözümü ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

onur kırıcı söz söylemek
onur kırıcı söz söylemek hakaret etmek
mesai arkadaşına onur kırıcı söz söylemek
mesai arkadaşını tehdit etmek

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Güvenlik soruşturması olumsuz sonuçlanan Kara Kuvvetleri Komutanlığı Uzman Erbaşın davasıdır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.