a

Komiser yardımcısına rütbe verilmemesi, Rütbe terfi ettirilmemesi.

Komiser Yardımcılığından Komiserlik rütbesine terfi etme davası.

Komiser yardımcısına rütbe verilmemesi, Rütbe terfi ettirilmemesi.

Rütbe Terfi Verilmesi Yönünde Kazanılan Dava
Komiser yardımcısı, 2021 yılı rütbe terfi döneminde hakkında ‘Görevi Kötüye Kullanmak’ tan adli ve idari soruşturma olduğu gerekçesiyle terfi ettirilmez. Terfi döneminden sonra komiser yardımcısının adli soruşturmasında “ek kovuşturmaya yer olmadığına” karar verilir.

Avukat beyler tarafından komiser yardımcısının açtığımız davasını kazanarak, Komiser Yardımcısı rütbesinden Komiserlik rütbesine geçmesi sağlanmıştır.

Not: Disiplin cezası alan, Atamada sorun yaşayan, Rütbe terfi alamayan, Branştan çıkarılan, Pomemden elenen, Fazladan şark yapan, eş durumu ataması yapılmayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayan bütün memurlar ve öğrenciler, ilgili cezaların iptali ve diğer sorunların çözümü için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

komiserlik rutbesine terfi etme davasi 1
komiserlik rutbesine terfi etme davasi 2
komiserlik rutbesine terfi etme davasi 3
komiserlik rutbesine terfi etme davasi 4
komiserlik rutbesine terfi etme davasi 5
kaza

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Tüm Yorumlar (2)
 • Fatih
  2 sene önce
  0 0

  Emniyet bu kararı 30 günde uygulamak zorunda. Ama istinafı bekletme durumları var mı?

 • admin
  2 sene önce
  1 0

  30 gün içerisinde yapılan itiraz sonucu karar bozulmazsa emniyete tebliğ gününden itibaren 30 gün içinde uygulamak zorundalar. İYUK Madde 28 / 1 “…Danıştay, bölge idare mahkemeleri, idare ve vergi mahkemelerinin esasa ve yürütmenin durdurulmasına ilişkin kararların icaplarına göre idare, gecikmeksizin işlem tesis etmeye veya eylemde bulunmaya mecburdur. Bu süre hiçbir şekilde kararın idareye tebliğinden başlayarak otuz günü geçemez”

Sıradaki haber:

375 sayılı khk ile kamu görevinden çıkarılan polis memurunun yeniden mesleğe dönmesi yönünde kazanılan mahkeme kararıdır. Kamu görevinden çıkarılma davası.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.