a
  • Polis Mevzuat
  • Kazanılan Davalar
  • 375 sayılı khk ile kamu görevinden çıkarılan polis memurunun yeniden mesleğe dönmesi yönünde kazanılan mahkeme kararıdır. Kamu görevinden çıkarılma davası.

375 sayılı khk ile kamu görevinden çıkarılan polis memurunun yeniden mesleğe dönmesi yönünde kazanılan mahkeme kararıdır. Kamu görevinden çıkarılma davası.

Khk ile meslekten çıkarılan polis memurunun yeniden mesleğe dönmesi yönünde kazanılan davadır.

375 sayılı khk ile kamu görevinden çıkarılan polis memurunun yeniden mesleğe dönmesi yönünde kazanılan mahkeme kararıdır. Kamu görevinden çıkarılma davası.

375 SAYILI KHK İLE KAMU GÖREVİNDEN ÇIKARILMA !.
Polis memuru hakkında, kendisiyle husutmetli olan birisinin salt soyut iddiaları nedeniyle soruşturma açılarak, 375 sayılı khk ‘nın geçici 35/B-6 ve geçici 35/D-3 maddeleri uyarınca polis memuru kamu görevinden çıkarılır. Hakkında açılan adli soruşturmada kovuşturmaya yer olmadığı yönünde karar verilmesine, Bylock kaydının olmadığının tespit edilmesine, gazete – dergi aboneliklerinin olmadığının tespit edilmesine, Bank Asya’da hesabı olmadığının tespit edilmesine rağmen, malesef polis memuru kamu görevinden çıkarılır.

Avukat beyler tarafından polis memurunun açılan davasında; Kamu Görevinden Çıkarılma işlemi İPTAL edilmiş ve yeniden mesleğe dönmesi yönünde DAVASI KAZANILMIŞTIR.

Not: Disiplin cezası alan, Atamada sorun yaşayan, Rütbe terfi alamayan, Branştan çıkarılan, Pomemden elenen, Fazladan şark yapan, eş durumu ataması yapılmayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayan bütün memurlar ve öğrenciler, ilgili cezaların iptali ve diğer sorunların çözümü için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

375 sayili khk ile meslekten cikarilan polisin meslege donmesi 1
375 sayili khk ile meslekten cikarilan polisin meslege donmesi 2
375 sayili khk ile meslekten cikarilan polisin meslege donmesi 3
375 sayili khk ile meslekten cikarilan polisin meslege donmesi 4
375 sayili khk ile meslekten cikarilan polisin meslege donmesi 5

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Amir ve üstelerinin görev ve mesleki konulara veya tutum ve davranışlarına ilişkin uyarılarına uymamak yada bu uyarılara kayıtsız kalmak, amir ve üstleri tarafından sorulan soruları gereken süre içerisinde yanıtlamamak ‘tan verilen cezanın iptali

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.