a

Kavgayı önlemek için araya giren ve meslektaşı ile tartışan polise verilen cezanın iptali

Kavgayı ayırmaya çalışırken tartışan polis memuruna verilen cezanın iptali.

Kavgayı önlemek için araya giren ve meslektaşı ile tartışan polise verilen cezanın iptali

Mesai saatleri dışında, bayan polis memurunu darp etme girişiminde bulunan erkek polisi durdurmak için araya girip, darp etmesini önlemek amacıyla ayıran diğer polis memuruna soruşturma açılmış. Soruşturma sonucu “görev sırasında veya dışında kendisi ile aynı rütbede çalışanlara veya mesai arkadaşlarına karşı saygısız davranmak” tan kınama cezası verilmesi kanaati bildirilmesine rağmen, 7068 sayılı Kanun’un 8-4/b-6 maddesi uyarınca ” Hizmet dışında resmi sıfatın gerektirdiği saygınlığı ve güven duygusunu sarsacak eyleme ve davranışlarda bulunmak ” tan polis memuruna 6 ay durdurma ve 4 ceza puanı verilmiştir. Polis memurunun açılan davası sonucu Cezası İptal ettirilmiştir.
Polis memuruna geçmiş olsun, Görevlerinde Başarılar Dileriz.

Not: Branştan çıkarılan, Fazladan şark yapan, Atamada sorun yaşayan, Disiplin cezası alan, eş durumu ataması yapılmayan, Rütbe terfi alamayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayan tüm memurlar ve öğrenciler, ilgili cezaların iptali ve diğer sorunların çözümü için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

hizmet disinda polis meslektasi ile kavga etmek1
hizmet disinda polis meslektasi ile kavga etmek2
hizmet disinda polis meslektasi ile kavga etmek3

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Jandarma Astsubay Üst Çavuş’a amir ve üstlerinin uyarılarına uymamak’tan verilen cezanın iptali

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.