a
  • Polis Mevzuat
  • Jandarma
  • Jandarma sözleşmeli uzman erbaş adayının güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması davası.

Jandarma sözleşmeli uzman erbaş adayının güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması davası.

Jandarma sözleşmeli lojistik branşı uzman erbaş alımında başarılı olmasına rağmen güvenlik soruşturması olumsuz sonuçlanan adayının ilişiğinin kesilmesinin iptali davasıdır.

Jandarma sözleşmeli uzman erbaş adayının güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması davası.

Sözleşmeli Uzman Erbaş sınavını kazanan, mülakat ve sağlık şartları yönünden de olumlu alan jandarma sözleşmeli uzman erbaş adayının Güvenlik Soruşturması olumsuz sonuçlandığı gerekçesiyle ataması yapılmaz.

Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumsuz geldiği için adaylık işlemleri sonlandırılan uzman erbaş adayın açılan davası kazanılmıştır.

Not: Disiplin cezası alan, Atamada sorun yaşayan, Branştan çıkarılan, Pomem – Pmyo’dan ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayanlar, sorunların çözümü ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

uzman erbaş güvenli soruşturması davası
jandarma sözleşmeli uzman erbaş güvenli soruşturması davası
jandarma sözleşmeli uzman erbaş
jandarma sözleşmeli uzman erbaş davası emsal karar
uzman erbaş güvenli soruşturması davası

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Müdürün masasına kalemi fırlatan polise Hizmet içinde resmi sıfatının gerektirdiği saygınlığı sarsacak davranışta bulunmaktan ceza.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.