a
  • Polis Mevzuat
  • Bekçi
  • İlişiği kesilen bekçinin özlük ve parasal haklarının yasal faiziyle iade edilmesi konusunda emsal karar.

İlişiği kesilen bekçinin özlük ve parasal haklarının yasal faiziyle iade edilmesi konusunda emsal karar.

Bekçilikten ilişiği kesilerek dava yoluyla geri dönen bekçinin özlük hakları ve parasal haklarının yasal faiziyle birlikte ödenmesine dair kazanılan davasıdır.

İlişiği kesilen bekçinin özlük ve parasal haklarının yasal faiziyle iade edilmesi konusunda emsal karar.

İLİŞİĞİ KESİLEN BEKÇİNİN ÖZLÜK VE PARASAL HAKLARININ İADESİ !!
Daha önce Hepatit b tanısı nedeniyle çarşı ve mahalle bekçisinin ilişiği kesilerek işlemleri sonlandırılır. Çarşı ve mahalle bekçisinin açılan davası kazanılarak yeniden dönmesi ve göreve başlaması sağlanır. Bu zaman diliminde çarşı ve mahalle bekçisinin alamadığı maaşları ve özlük hakkı kayıpları iade edilmez.

Avukat beyler tarafından çarşı ve mahalle bekçisinin açılan davası kazanılarak, özlük hakları ve parasal haklarının iade edilmesine karar verilmiştir.

Not: Disiplin cezası alan, Atamada sorun yaşayan, Rütbe terfi alamayan, Branştan çıkarılan, Pomemden elenen, Fazladan şark yapan, eş durumu ataması yapılmayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayan bütün memurlar ve öğrenciler, ilgili cezaların iptali ve diğer sorunların çözümü için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

parasal ve özlük hakları
özlük ve parasal hakları

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Kendisini aşı olmaya zorlayan amirleri şikayet edeceğini yazan bilgisayar işletmenine amiri eleştirmekten verilen cezanın iptali.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.