a

Görevin takdir ve yerine getirilmesinde müsamaha ve savsaklama göstermek’ten komiser yardımcısına ceza.

Komiser yardımcısına, görevin takdir ve yerine getirilmesinde müsamaha ve savsaklama göstermekten verilen cezanın iptalidir.

Görevin takdir ve yerine getirilmesinde müsamaha ve savsaklama göstermek’ten komiser yardımcısına ceza.

Sakıncalı bir etkinliğin yapılması için kaymakamlığa başvuru üzerine komiser yardımcısına araştırma ve açık kaynak taraması yapması yönünde talimat verilir. Ancak günler öncesinden etkinlik için başvurulmasına rağmen komiser yardımcısına geç talimat verilerek araştırma yapması için yeteri süre verilmez.

Komiser Yardımcısı hakkında soruşturma açılarak , araştırma yapmadığı, etkinlik bildirim formunu yazılı olarak göndermediği için “..Görevin takdir ve yerine getirilmesinde müsamaha ve savsaklama göstermek” ten KINAMA CEZASI ve 1 CEZA PUANI verilir.

Komiser yardımcısının açılan davası kazanılarak verilen cezanın İPTALİ sağlanmıştır.

Not: Disiplin cezası alan, Atamada sorun yaşayan, Rütbe terfi alamayan, Branştan çıkarılan, Pomemden elenen, Fazladan şark yapan, eş durumu ataması yapılmayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayanlar sorunların çözümü ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

müsamaha ve savsaklama
savsaklama göstermek
müsamaha göstermek
görevin yerine getirilmesinde müsamaha ve savsaklama göstermek
müsamaha ve savsaklama göstermek

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Usulüne uygun olarak kendisine verilmiş olan bir emir üzerine; amirini alenen eleştirmek veya amire karşı itirazda bulunmak” tan verilen cezanın iptali.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.