a

Görevi savsaklamak ve görevi ihmalden aile içi şiddet büro amirliğindeki polise ceza.

Aile İçi Şiddet ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği'nde çalışan polise görevi savsaklamak ve görevi ihmal nedeniyle verilen disiplin cezasının iptalidir.

Görevi savsaklamak ve görevi ihmalden aile içi şiddet büro amirliğindeki polise ceza.

Müşteki şahıs Aile İçi Şiddet ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği’ne gelerek sevgilisinin kendisini silahla tehdit ettiğini ve darp ettiğini söylemesi üzerine, derhal cumhuriyet savcılığına bilgi verilerek talimatları doğrultusunda tahkikata başlanır. Diğer gün sevgilisi, kız arkadaşını öldürerek kendisi de intihar eder. Müştekinin mernis adresi başka ilçede olup, o ilçede sevgilisi tarafından öldürüldüğünden müştekinin ifadesini alan görevlilerin diğer ilçe emniyet müdürlüğüne şahsın yakalanmasına yönelik bildirim yapmadıkları için haklarında soruşturma açılır. Polis memuruna görevini ihmal ettiği gerekçesiyle “Görevde kayıtsızlık göstermek, görevi savsaklamak veya geçerli bir özrü olmaksızın belirtilen sürede bitirmemek” ten 1 Gün Aylıktan Kesme Cezası ve 3 Ceza Puanı verilir.

Polis memurunun açılan davası kazanılarak görevi savsaklamak ve görevi ihmalden verilen disiplin cezasının İPTALİ sağlanmıştır.

Not: Düşük Performans puanı verilen, Disiplin cezası alan, Atamada sorun yaşayan, Branştan çıkarılan, Pomem – Pmyo’dan ilişiği kesilenler, sorunların çözümü ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

görevi savsaklamak ve görevi ihmal
görevi savsaklamak ve görevi ihmal
görevi savsaklamak ve görevi ihmal etmekten disiplin cezası

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Görevde kayıtsızlık göstermek ve görevi savsaklamak. Görevde iskambil oynayan memur.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.