a
  • Polis Mevzuat
  • Bekçi
  • Görevde kayıtsızlık göstermek ve görevi savsaklamak. Görevde iskambil oynayan memur.

Görevde kayıtsızlık göstermek ve görevi savsaklamak. Görevde iskambil oynayan memur.

İskambil oynadıkları iddiasıyla çarşı ve mahalle bekçisine görevde kayıtsızlık göstermek ve görevi savsaklamak 'tan verilen disiplin cezasının İPTALİ'dir.

Görevde kayıtsızlık göstermek ve görevi savsaklamak. Görevde iskambil oynayan memur.

Çarşı ve Mahalle Bekçisi, arkadaşları ile birlikte yardım malzemelerinin tırlardan indirilmesinde diğer çalışanlara yardım eder. Yorulduktan sonra çadır kentte arkadaşlarıyla birlikte otururken emniyet müdürü gelip neden oturduklarını ve devriye atmadıklarını sorar. Bekçi ve arkadaşları diğer çalışanlara yardımcı olduklarını ve yorulduklarından dolayı biraz dinlenmek için çadırda oturduklarını izah eder. Müdür çadırın içinde gezerken iskambil kağıtları görür ve görevde iskambil oynadıkları iddiasıyla haklarında rapor tutar.

Soruşturma sonun bekçiye “görevde kayıtsızlık göstermek, görevi savsaklamak veya geçici bir özrü olmaksızın belirtilen sürede bitirmemek” ten 3 GÜN AYLIKTAN KESME CEZASI verilir.

Çarşı ve Mahalle Bekçisinin açılan davası kazanılarak verilen disiplin cezasının İPTALİ sağlanmıştır.

Not: Düşük Performans puanı verilen, Disiplin cezası alan, Atamada sorun yaşayan, Branştan çıkarılan, Pomem – Pmyo’dan ilişiği kesilenler, sorunların çözümü ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

görevde kayıtsızlık göstermek ve görevi savsaklamak
görevde kayıtsızlık göstermek ve savsaklamak

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Az gbt yapan bekçiye sorumluluğu üstlenmekten imtina etmek nedeniyle verilen ceza iptali.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.