a

Görev sırasında amir ve üstlerine saygısız davranmak maddesinden polise ceza.

Komisere emir verir tarzda konuştuğu ve yüzüne telefonu kapattığı gerekçesiyle polis memuruna verilen cezanın iptalidir.

Görev sırasında amir ve üstlerine saygısız davranmak maddesinden polise ceza.

Polis memuru maç görevindeyken olay çıkar. Tek ekip olduklarından telsizden takviye ekip gönderilmesini talep eder. Daha sonra polis memuru ile komiser arasındaki telefon görüşmesinde; polis memurunun komisere taraftarların taşkınlık çıkardığını ve olay yerine gelmesi gerektiğini söylediği, komiserin ise ne yapacağıma ben karar veririm diyerek cevap verdiği, aralarındaki konuşmadan sonra polis memurunun tamam komiserim diyerek telefonu kapattığı için polis hakkında amir ve üstlerine saygısız davranmak‘tan soruşturma açılır ve 4 Ay Durdurma Cezası verilir.

Polis memurunun açılan davası kazanılarak verilen Disiplin Cezasının İPTALİ sağlanmıştır.

Not: Düşük Performans puanı verilen, Disiplin cezası alan, Atamada sorun yaşayan, Branştan çıkarılan, Pomem – Pmyo’dan ilişiği kesilenler, sorunların çözümü ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

amir ve üstlerine saygısız davranmak
amir ve üstlerine saygısız davranmaktan polise ceza
amir ve üstlerine saygısız davranmak
amir ve ustlerine saygisiz davranmak cezasi 4

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Bomba imha polisinin yaralanması nedeniyle polise verilen ceza. Yasaklanan davranışta bulunmak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.