a

Eşiyle kavga eden polisin aile içi kavga nedeniyle branştan çıkarılması

Eşini darp ettiği iddiasıyla hakkında açılan soruşturma nedeniyle branştan çıkarılan özel harekat polisinin kesin olarak branşa dönmesi yönünde Bölge İdare Mahkemesi kararıdır.

Eşiyle kavga eden polisin aile içi kavga nedeniyle branştan çıkarılması

Polis memuru hakkında özel hayatında eşiyle kavga ettiği gerekçesiyle hakkında “Kasten yaralama, tehdit, hakaret, kisiyi hürriyetinden kılma” suçlamalarıyla adli soruşturma açılır. Yapılan muayene sonucunda “Kesin Adli Rapor”da Darp ve Cebir izine rastlanmadığının tespit edilmesi üzerine takipsizlik kararı verir.

Özel harekat polisi branştan çıkarılarak genel hizmet statüsünde görevlendirilir. Polis memurunun açılan davası Bölge İdare Mahkemesinde KESİN olarak kazanılarak yeniden Branşa Dönmesi sağlanmıştır.

Not: Disiplin cezası alan, Düşük performans notu verilen, Atamada sorun yaşayan, Rütbe terfi alamayan, Branştan çıkarılan, Pomemden elenen, Fazladan şark yapan, eş durumu ataması yapılmayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayan bütün memur ve öğrenciler, sorunların çözümü ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

esiyle kavga eden polisin branstan cikarilmasi bolge idare mahkemesi 1
esiyle kavga eden polisin branstan cikarilmasi bolge idare mahkemesi 2
esiyle kavga eden polisin branstan cikarilmasi bolge idare mahkemesi 3

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Pomemden ilişiği kesilerek mesleğe geç başlayan polisin özlük hakları ve parasal haklarının iadesi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.