a

Eşiyle kavga eden bekçiye verilen disiplin cezasının iptali.

Tehdit, Hakaret ve Kasten Yaralama suçlamaları ile şikayet edilen çarşı ve mahalle bekçisine idari olarak verilen disiplin cezasının iptali davasıdır.

Eşiyle kavga eden bekçiye verilen disiplin cezasının iptali.

İstirahatli saatlerinde eşiyle kavga eden bekçi eşi tarafından savcılığa suç duyurusunda bulunularak hakkında “TehditHakaretKasten Yaralama” suçlarından adli soruşturma açılır. Bekçinin eşinin “kesinlikle bana vurmadı” şeklindeki ifadesinden sonra adli olarak “ceza verilmesine yer olmadığına” karar verilir.

İdari olarak ise eşiyle kavga ettiği iddiasıyla çarşı ve mahalle bekçisi hakkında “Hizmet dışında resmi sıfatın gerektirdiği saygınlığı ve güven duygusunu sarsacak eylem ve davranışlarda bulunmak” tan soruşturma açılarak. Soruşturma sonucu 4 Günlük Aylıktan Kesme Cezası ve 3 Ceza Puanı verilir.

Çarşı ve Mahalle Bekçisinin açılan davası kazanılarak verilen Ceza ve Ceza Puanı İPTAL ettirilmiştir.

Geçmiş olsun, görevlerinde başarılar dileriz..

Not: Disiplin cezası alan, Düşük performans notu verilen, Atamada sorun yaşayan, Rütbe terfi alamayan, Branştan çıkarılan, Pomemden elenen, Fazladan şark yapan, eş durumu ataması yapılmayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayan bütün memur ve öğrenciler, sorunların çözümü ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

esiyle kavga eden tartisan bekciye verilen ceza 1
esiyle kavga eden tartisan bekciye verilen ceza 2
esiyle kavga eden tartisan bekciye verilen ceza 3

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Polis memuruna fazla çalışma ücreti verilmesi yönünde kazanılan davadır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.