a

Cimere şikayet sonucu borçlanıp ödememekten komisere verilen cezanın iptali.

Borçlanıp ödememeyi alışkanlık haline getirmekten verilen disiplin cezasının iptalidir.

Cimere  şikayet sonucu borçlanıp ödememekten komisere verilen cezanın iptali.

BORÇLANIP ÖDEMEMEK‘TEN VERİLEN CEZANIN İPTALİ
Ev sahibi tarafından Cimere şikayet edilen komiser yardımcısı hakkında başlatılan idari disiplin soruşturması sonrası; özel hayatında meslekle ilgisi bulunmayan bir nedenden dolayı yaşamış olduğu olay nedeniyle komiser yardımcısına “Kabul edilebilir mücbir sebepler haricinde borçlanıp ödememeyi alışkanlık haline getirmek” ten 6 Ay Kısa Süreli Durdurma Cezası ve 4 Ceza Puanı verilir.

Özel hayatından yaşamış olduğu olay nedeniyle Komiser Yardımcısına verilen cezanın iptali için ilk derece mahkemesinde açılan davadan sonuç alınamaması üzerine Bölge İdare Mahkemesine itiraz edilerek cezanın İPTALİ sağlanmıştır.

Not: Disiplin cezası alan, Atamada sorun yaşayan, Rütbe terfi alamayan, Branştan çıkarılan, Pomemden elenen, Fazladan şark yapan, eş durumu ataması yapılmayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayan bütün memurlar ve öğrenciler, ilgili cezaların iptali ve diğer sorunların çözümü için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

borc alan memura ceza komisere ceza 1
borc alan memura ceza komisere ceza 2
borc alan memura ceza komisere ceza 3

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Borçlanıp ödememeyi alışkanlık haline getirmek ‘ten polis memuruna verilen cezasın iptalidir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.