a

Braştan çıkarılan polis memurunun yeninden branşa alınması

Hakkında Fetö/Pdy kapsamında adli ve idari soruşturma olduğu için branştan çıkarılan polis memurunun yeniden branşa alınması yönünde kazanılan davadır.

Braştan çıkarılan polis memurunun yeninden branşa alınması

Branştan çıkarılan polis memurunun açılan davası ile tekrar branşa dönmesi sağlandı.
Hakkında FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütüne Üye Olma Suçu kapsamında adli soruşturma yürütülen şüphelilerin ifadelerinde geçen ve teşhiste bulunulan emniyet personeli polis memurunun da isminin geçtiği bildirilmiş, hakkında adli ve idari soruşturma bulunduğundan adli ve idari soruşturma geçirmesi nedeniyle branştan çıkarma talep formu düzenlenerek, Emniyet Genel Müdürlüğü’nün …/…/2020 tarihli oluru ile özel harekat branşından çıkarılarak genel hizmet kapsamına aktarılmıştır. Hakkında adli ve idari soruşturma olduğu için branşı değiştirilen polis memurunun açılan davası sonucu tekrar branşına alınması ve branşında çalışması yönünden kazanılan karardır.

Not: Disiplin Cezası alan, eş durumu ataması yapılmayan, rütbe terfi alamayan, polis okullarından ilişiği kesilen veya başka konularda idare ile sorun yaşayan tüm memurlar ve öğrenciler, ilgili cezaların iptali ve diğer sorunların çözümü için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

ozel harekat branstan cikarilma mehmet mucahit cakir
ozel harekat branstan cikarilma mehmet mucahit cakir2
ozel harekat branstan cikarilma mehmet mucahit cakir3

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Tuvalete Giden polis memuruna görev yerini terk etmek’ten verilen cezanın iptali

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.