a
  • Polis Mevzuat
  • Disiplin Cezası
  • Bilişim sistemlerinin kullanılması suretiyle hırsızlık. Bilgisi dışında hesabına gelen para nedeniyle polise verilen cezanın iptali.

Bilişim sistemlerinin kullanılması suretiyle hırsızlık. Bilgisi dışında hesabına gelen para nedeniyle polise verilen cezanın iptali.

Kullanmadığı hesabına bilgisi dışında para gönderilen polis memuruna verilen disiplin cezasının iptalidir.

Bilişim sistemlerinin kullanılması suretiyle hırsızlık. Bilgisi dışında hesabına gelen para nedeniyle polise verilen cezanın iptali.

Polis memurunun kullanmadığı eski maaş hesabına bilgisi dışında para gelir. Polis memuru bu paranın, bir şahsın kendisine gelen linke tıklayıp Bilişim Sistemlerinin Kullanılması Suretiyle Hırsızlık şeklindeki bir uygulama ile hesabından transfer edildiğini öğrenir ve parayı şahsın hesabına yeniden gönderir.

Polis memuru hakkında soruşturma açılarak, Hizmet dışında resmi sıfatının gerektirdiği saygınlığı ve güven duygusunu sarsacak eylem ve davranışlarda bulunmak‘tan 6 Ay Kısa Süreli Durdurma Cezası ve 4 Ceza Puanı verilir.

Polis memurunun açılan davası kazanılarak verilen disiplin cezanın İPTALİ sağlanmıştır.

Not: Disiplin cezası alan, Atamada sorun yaşayan, Branştan çıkarılan, Pomem – Pmyo’dan ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayanlar, sorunların çözümü ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

Bilişim sistemlerinin kullanılması suretiyle hırsızlık
Bilişim sistemlerinin kullanılması suretiyle hırsızlık tan polise ceza
Bilişim sistemlerinin kullanılması suretiyle hırsızlık'tan memura ceza
Bilişim sistemlerinin kullanılması suretiyle hırsızlık disiplin cezası





YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Milletvekiliyle tartışan, milletvekiline kimlik soran polise verilen cezanın iptali. Milletvekili aracını durdurmak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.