a

Amirin izni olmaksızın görev yerini terk etmek’ten polis memuruna verilen cezanın iptali

Amirin izni olmaksızın görev yerini terk ettiği nedeniyle polis memuru hakkında rapor tutularak 24 ay durdurma cezası verilmiş. Verilen ceza açılan dava ile iptal ettirilmiştir.

Amirin izni olmaksızın görev yerini terk etmek’ten polis memuruna verilen cezanın iptali

Amirin izni olmaksızın görev yerini terk ettiği iddiası ile polis memuruna verilen ceza.
Amirine bilgi verip yemek ve özel ihtiyaçlarını gidermeye gitmek için izin isteyen, amiri tarafından “telefon numaranı masanın üzerinde bıraktıktan sonra” gidebileceğine dair izin verilen. Daha sonra amirin “bu şekilde başka günler için izin verdim ancak soruşturmada geçen tarihlerde izin vermedim” demesi üzerine; Polis memuru hakkında “Amirinin izni olmaksızın görev yerini terk etmek” ten soruşturma açılarak 24 Ay Uzun Süreli Durdurma Cezası verilmiş. Avukat beyler açtıkları dava ile verilen ceza iptal ettirilmiştir. Polis memuruna geçmiş olsun, Görevlerinde başarılar dileriz.

Not: Branştan çıkarılan, Fazladan şark yapan, Atamada sorun yaşayan, Disiplin cezası alan, eş durumu ataması yapılmayan, Rütbe terfi alamayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayan tüm memurlar ve öğrenciler, ilgili cezaların iptali ve diğer sorunların çözümü için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

amirin izni bilgisi olmadan gorev yerini terk etmek1
amirin izni bilgisi olmadan gorev yerini terk etmek2

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Tüm Yorumlar (1)

Sıradaki haber:

Kavgayı önlemek için araya giren ve meslektaşı ile tartışan polise verilen cezanın iptali

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.