a

34. maddeden yapılan atamanın iptali. Yakın koruma polisi ataması.

Geçmiş yıllarda Sedat PEKER'in korumalığını yapan polis memurunun isteği dışında 34. maddeden başka bir ile yapılan atamasının iptalidir.

34. maddeden yapılan atamanın iptali. Yakın koruma polisi ataması.

Hakkında hiçbir adli ve idari soruşturma olmayan polis memuru, sadece 2017-2018 yıllarında Sedat PEKER’in yakın koruması olduğu için “..bölgede akraba/destekleyen/iş ilişkileri vb. nedenlerle temasının olabileceği göz önünde bulundurularak” gerekçesiyle; hiçbir somut delil olmadan tamamen salt soyut iddialar ve zanna dayalı olarak polis memurunun 34. maddeden başka bir il’e ataması yapılır.

Polis memuru, kurum tarafından verilen görevlendirme nedeniyle Sedat PEKER’in koruma görevini yapmış olmasına rağmen 34. maddeden ataması yapılır. İsteği dışında başka ile ataması yapılan polisin ‘ATAMANIN İPTALİ‘ yönünde açılan davası kazanılmıştır.

Not: Pomem – Pmyo’dan ilişiği kesilen, Disiplin cezası alan, Atamada sorun yaşayan, Branştan çıkarılan, veya Başka konularda idare ile sorun yaşayanlar, sorunların çözümü ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

34 maddeden atama
34. maddeden atama
34. maddeden atama

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Tiktoktan mesaj atan memura verilen cezanın iptalidir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.