a

Tiktoktan mesaj atan memura verilen cezanın iptalidir.

Eski sevgilisiyle aralarında tiktok üzerinden yapılan hakaretvari mesajlaşma nedeniyle bekçiye verilen ceza iptal ettirilmiştir.

Tiktoktan mesaj atan memura verilen cezanın iptalidir.

TİKTOKTAN MESAJ ATAN MEMURUN DAVASI
Sevgilisinden ayrılan Çarşı ve Mahalle Bekçisi ile ayrılan sevgilisi, tiktoktan birbirlerine karşılıklı olarak hakaretvari mesajlar atarlar. Bekçi, eski sevgilisinin maddi ve manevi olarak kendisini zarara uğrattığını, kendisine yönelik sürekli hakaret videoları yayınladığını ve şahsına iftira attığını beyan ederek videoları delil olarak soruşturma dosyasına sunar.

Yapılan incelemelerde, her iki tarafın da birbirlerine karşılıklı olarak hakaretvari mesajlar attığından bahisle; Çarşı ve Mahalle Bekçisine “Hizmet dışında resmi sıfatının gerektirdiği saygınlığı ve güven duygusunu sarsacak eylem ve davranışlarda bulunmak.” tan 6 Ay Kısa Süreli Durdurma Cezası ve 4 Ceza Puanı verilmiştir.

Bekçinin açılan davası kazanılarak verilen disiplin CEZASININ İPTALİ sağlanmıştır.

Not: Disiplin cezası alan, Atamada sorun yaşayan, Branştan çıkarılan, Pomem / Pmyo’dan elenen, veya Başka konularda idare ile sorun yaşayanlar, sorunların çözümü ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

tiktoktan mesaj atan memura ceza
tiktoktan mesaj atan bekçiye ceza
tiktoktan mesaj atmak

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Glukoz metabolizması bozukluğu tanısıyla pomemden ilişiği kesilen pomem öğrencisinin davası

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.