a
  • Polis Mevzuat
  • Disiplin Cezası
  • Yetkisini veya nüfuzunu kendisine veya başkalarına çıkar sağlamak amacıyla ya da kin ve dostluk gibi nedenlerle kötüye kullanmak” tan Meslekten Çıkarma Cezası

Yetkisini veya nüfuzunu kendisine veya başkalarına çıkar sağlamak amacıyla ya da kin ve dostluk gibi nedenlerle kötüye kullanmak” tan Meslekten Çıkarma Cezası

Arkadaşından borç para alıp ödeyen ve hediye alan polise, Yetkisini Kötüye Kullanmaktan verilen Meslekten Çıkarma cezasının iptali.

Yetkisini veya nüfuzunu kendisine veya başkalarına çıkar sağlamak amacıyla ya da kin ve dostluk gibi nedenlerle kötüye kullanmak” tan Meslekten Çıkarma Cezası
Arkadaşından borç alıp ödeyen ve arkadaşı tarafından kendisine hediye verilen polis memuru hakkında “resmi sıfatın gerektirdiği saygınlığı sarsacak davranışlarda bulunmak”tan soruşturma açılır.
 
Ancak soruşturma sonunda başka bir ceza olan “Yetkisini veya nüfuzunu kendisine veya başkalarına çıkar sağlamak amacıyla ya da kin ve dostluk gibi nedenlerle kötüye kullanmak” tan Meslekten Çıkarma Cezası verilir.
 
Polis memurunun soruşturma konusuyla ilgisi olmayan bir maddeden dolayı verilen Meslekten Çıkarma Cezası İPTAL ettirilmiştir.
 
Not: Disiplin cezası alan, Atamada sorun yaşayan, Branştan çıkarılan, Pomemden elenen, veya Başka konularda idare ile sorun yaşayanlar, sorunların çözümü ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913
yetkisini veya nüfuzunu kötüye kullanmak hediye alan polis
yetkisini veya nufuzunu kotuye kullanmak hediye alan polis 2
hediye alan polis
görevi kötüye kullanmak meslekten çıkarma
yetkisini veya nüfuzunu kötüye kullanmak

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Hastaneye giden komisere mesaiye geç gelmek veya erken ayrılmaktan verilen ceza.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.