a

Prediyebet ve ipma esrar tanısıyla pomemden ilişiği kesilen adayın kazanılan davasıdır.

Esrar yasaklı madde kullanımı iddiasıyla prediyabet ve ipma esrar pozitif tanısıyla pomemden ilişiği kesilen adayın yeniden okula dönmesi yönünde kazanılan davasıdır.

Prediyebet ve ipma esrar tanısıyla pomemden ilişiği kesilen adayın kazanılan davasıdır.

Pomem’i kazanarak okula geçici kaydı yapılan pomem öğrencisinin, Sağlık Kurulu raporunda; “prediyabet ve IPMA Esrar pozitif” tanısı dolayısıyla madde kullanım bozukluğu tanısı nedeniyle “Polis Meslek Eğitim Merkezi Öğrencisi Olamaz” kararı verilerek pomem’den ilişiği kesilir.

İlişiği kesilen pomem öğrencisinin yeniden pomeme dönmesi için açılan davasında yeniden hastaneye sevki sağlanarak “madde kullanım bozukluğunun bulunmadığı” Ruh Sağlığı ve Hastalıkları yönünden de “ETSSY EK-3; 11-A ve 1-A’ya uyar, POMEM öğrencisi olur.” görüşü bildirilerek DAVASI KAZANILMIŞTIR.

Not: Disiplin cezası alan, Sağlık özrü ataması, Rütbe terfi alamayan, Branştan çıkarılan, Pomemden elenen, Fazladan şark yapan, eş durumu ataması yapılmayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayan bütün memurlar ve öğrenciler, ilgili cezaların iptali ve diğer sorunların çözümü için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

yasaklı madde pomem ilişik kesme
esrar kullanımı pomem ilişik kesme
madde kullanımı pomem ilişik kesme

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Branştan çıkarılan polis memurunun kazanılan davası.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.