a
  • Polis Mevzuat
  • Kazanılan Davalar
  • Pomem’den elenen aday. Ameliyatla lens ekstraksiyonu, göz içi lens implantasyonlusu ile pomemden elenme. Gözde psödofaki.

Pomem’den elenen aday. Ameliyatla lens ekstraksiyonu, göz içi lens implantasyonlusu ile pomemden elenme. Gözde psödofaki.

Pomem'den "Bir veya iki gözde psödofaki. (ameliyatla lens ekstraksiyonu, göz içi lens implantasyonlusu), katarakt ve katarakt ameliyatları" nedeniyle elenen adayın yeniden okula dönmesi yönünde karar.

Pomem’den elenen aday. Ameliyatla lens ekstraksiyonu, göz içi lens implantasyonlusu ile pomemden elenme. Gözde psödofaki.

30. dönem pomem’e geçici kaydı yapılan pomem adayının sağlık kurulu raporunda Göz Hastalıkları B dilimi “Bir veya iki gözde psödofaki. (ameliyatla lens ekstraksiyonu, göz içi lens implantasyonlusu), katarakt ve katarakt ameliyatları” maddesi nedeniyle sağlık şartlarını taşımadığı belirtilir. Sağlık raporu, Sağlık Komisyonunca incelenerek Sağlık Şartları Yönetmeliğinin Ek-3-7-A maddesine uymadığından bahisle “Polis Meslek Eğitim Merkezi Öğrencisi Olamaz” kararı verilerek ilişiği kesilir.

Pomem öğrencisinin yeniden okula dönmesi için Yürütülmesinin Durdurulması kararı çıkarılmıştır. Bu karar ile birlikte öğrenci yeniden okula dönecek.

Not: Tercih Dışı Atama, Disiplin cezası alan, Atamada sorun yaşayan, Branştan çıkarılan, Pomem – Pmyo’dan ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayanlar, iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

pomem lens ekstraksiyonu lens implantasyonlusu pomem katarakt
pomem elenme pomem lens ekstraksiyonu pomem lens implantasyonlusu pomem katarakt

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Tüm Yorumlar (2)

Sıradaki haber:

Saadet zincirine para yatıran polis. Memur saadet zinciri.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.