a

Pomem ön sağlık kontrolünde boy kısalığı nedeniyle elenen adayın kazanılan davası

Boyu kısa olduğu nedeniyle pomem ön sağlıktan elenen adayın kazanılan davası.

Pomem ön sağlık kontrolünde boy kısalığı nedeniyle elenen adayın kazanılan davası

Pomem girişi ön sağlık kontrolünde sağlık komisyonu tarafından yapılan kontrolde adayın boyunun istenen şartlarda olmadığı, kısa olduğu gerekçesiyle; pomem adayı ön sağlık kontrolünden elenir.

Avukat beyler tarafından açılan dava ile daha önce Yürütmesinin Durdurulması yönünde karar çıkarılarak adayın yeniden ön sağlık kontrolüne girmesi ve ön sağlık kontrolünden geçmesi sağlanmıştı. Devam eden davada çıkan bu karar ile ilk derece mahkemesinde adayın ön sağlık kontrolüne yeniden girmesi kesin olarak kazanılmıştır.

Not: Disiplin cezası alan, Atamada sorun yaşayan, pomem ön sağlık, Rütbe terfi alamayan, Branştan çıkarılan, Pomemden elenen, Fazladan şark yapan, eş durumu ataması yapılmayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayan bütün memurlar ve öğrenciler, ilgili cezaların iptali ve diğer sorunların çözümü için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

pomem girisi on saglik kontrolu boy kisaligi 1
pomem girisi on saglik kontrolu boy kisaligi 2

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Fetö dosyasında ismi geçtiği için dmk madde 56 nedeniyle meslekten çıkarılan aday memurun mesleğe geri dönmesi

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.