a

Pomem giriş sınavı sözlü mülakatta başarısız sayılan adayın sözlü mülakata itiraz davası

27. dönem pomem giriş sınavında mülakatta başarısız sayılan pomem adayının kazanılan davası.

Pomem giriş sınavı sözlü mülakatta başarısız sayılan adayın sözlü mülakata itiraz davası

27. dönem Polis Meslek Eğitim Merkezi – POMEM Giriş Sınavına giren aday, sözlü mülakat bölümünden başarısız sayılarak elenir. Aday kendisine “Kitapsız hayat kör, sağır ve dilsiz yaşamaktır cümlesinden ne anladığınızı kısaca anlatınız” yönündeki soruya tam ve yeteri kadar cevap vermesine rağmen Sözlü Sınav Komisyonu Üyeleri adaya düşük puan vererek adayı elerler.

Avukat beyler tarafından açılan dava sonucu, pomem adayının mülakat sınav komisyonu tarafından başarısız sayılması işlemi İPTAL ettirilerek adayın yeniden sözlü sınava girmesi yönünde davası KAZANILMIŞTIR.

Not: Pomem mülakatından başarısız sayılan, Mülakata İtiraz etmek isteyen, Disiplin cezası alan, Düşük performans notu verilen, Atamada sorun yaşayan, Rütbe terfi alamayan, Branştan çıkarılan, Fazladan şark yapan, eş durumu ataması yapılmayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayan bütün memur ve öğrenciler, sorunların çözümü ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

pomem sözlü sınavı mülakat
mülakata itiraz
pomem mülakatı
pomem mülakata itiraz

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Usul fenne gitmeyen polis memuruna verilen cezanın iptali.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.